Skrzynki elektroniczne

Główna / Skrzynki elektroniczne

Większość naszych skrzynek została zaprojektowana z myślą o elektronicznym zamku ułatwiających łatwiejsze korzystanie.

Skrzynki elektroniczne

Zarządzanie, bezpieczne przechowywanie i wydawanie kluczy, zwłaszcza w przypadku budynków zamieszkałych przez wielu mieszkańców, terenów komercyjnych, szkół, uniwersytetów i akademików, może być skomplikowanym, męczącym i kosztownym procesem.

Elektroniczne zamki są obecnie coraz częściej montowane przez naszych klientów, a firma DAD wykorzystuje je od lat. Dzięki Digilock, zamkom Salto lub produktom innych producentów możemy zintegrować nasze rozwiązania niewykorzystujące kluczy ze skrzynkami pocztowymi, skrzynkami na paczki, szafkami, gablotami i drzwiami.

Do wyboru oferujemy klawiaturę lub czytnik, a szeroki wybór wykończeń sprawia, że są one świetnym dodatkiem do każdego rozwiązania z zakresu dostarczania przesyłek.

Klawiatury Digilock

Świeże spojrzenie na zabezpieczanie osobistej własności. Dostępne są klawiatury, klawiatury dotykowe lub dotykowe RFID o smukłym profilu o grubości 8 mm. Tego typu zamki są najczęściej stosowane w skrzynkach na listy. Są proste i wydajne.

  • Smukły profil o grubości 8 mm z metalową obudową
  • Spełnia wymagania IP55
  • Zarządzaj przy użyciu kluczy elektronicznych lub urządzeń mobilnych z wbudowanym dziennikiem kontroli
  • Dostępne z funkcją wyznaczonego użytku, w której szafka jest przypisana do jednego użytkownika
  • Dostępne z funkcją dzielonego użytku, w której szafka jest przypisana jest do wielu osób w ciągu dnia

Zalecane serie skrzynek pocztowych

Zamek Digilock może zostać wykorzystany w następujących seriach: standard, przechodząca przez ścianę, z panelem bocznym, 3700Heavy Duty. Dla zamków Salto opracowaliśmy serię z poziomymi i pionowymi skrzynkami na listy: serię Salto.

Seria Standard

Nasza najpopularniejsza seria skrzynek pocztowych może zostać wzbogacona o zamek elektroniczny. Należy pamiętać, że tego typu zamki mogą zostać założone wyłącznie wewnętrznie. Idealne dla rozwiązań o dużej pojemności lub do systemów, w których skrzynki są dzielone przez wielu użytkowników. To idealne rozwiązanie dla akademików, w których przechowywanie i rozdawanie kluczy oraz dbanie o nie jest wyjątkowo trudne.

Seria przechodząca przez ścianę

Możemy wewnętrznie zainstalować elektroniczne zamki w każdym z naszych rozwiązań przechodzących przez ścianę prosto do drzwi użytkowników. Dzięki szerokiemu wyborowi wykończeń te zamki mogą stać się nieodzowną częścią każdego lobby lub każdej recepcji.

Idealnie nadaje się do jednostek komercyjnych, gdzie wielu użytkowników korzysta z jednego rozwiązania.

Seria z panelem bocznym

Tak jak w przypadku naszego rozwiązania przechodzącego przez ścianę, możemy zainstalować elektroniczne zamki w środku skrzynek z panelem bocznych. Pozwala to użytkownikom na dzielenie kodów i umożliwia łatwą aktualizację kodów bez zmiany zamka, gdy/jeśli mieszkańcy zmienią miejsce zamieszkania.

Idealne rozwiązanie dla dzielonych biur lub jednostek komercyjnych, gdy wewnętrzna przestrzeń lobby jest niedostępna.

Malt Yard

Zainstalowaliśmy środowisko bez kluczy w osiedlu dla emerytów stosującym proste choć zachwycające elektroniczne skrzynki na listy, które są łatwe w obsłudze.