Kolory RAL

Na zamówienie kupującego możemy pomalować proszkowo produkty na jakikolwiek kolor RAL. Obecnie mamy listę 27 standardowych kolorów RAL, ale możemy zaoferować dowolny dostępny kolor RAL. Dajemy możliwość pomalowania korpusu, drzwiczek i klapy na ten sam kolor lub na różne kolory. Poproś nasz zespół sprzedaży o trójwymiarowy obraz ilustrujący twoje projekty.

Podgląd wykończenia

Wybierz kolor, który chcesz zobaczyć

Stal nierdzewna

Jeśli szukasz eleganckiego, nowoczesnego i współczesnego wykończenia, może cię zainteresować wykończenie ze stali nierdzewnej. Nadaje się również do miast nadmorskich. Stal nierdzewna każdemu budynkowi doda klasy i elegancji.

Nadruk

Firma DAD z dumą oferuje pierwsze na rynku rozwiązanie skrzynki pocztowej z nadrukiem. To nie winyl, tylko nadruk bezpośrednio na stali, co oznacza, że nie może on zostać zdarty. Oferujemy szeroki wybór nadruków – a jeśli chcesz lepiej wyrazić siebie, wyślij nam swój projekt, a my naniesiemy go na twoją skrzynkę. Może to być zdjęcie twojego budynku, logo lub po prostu adres. Nasze rozwiązania z zakresu nadruków podkreślą, że twój system dostaw jest integralną częścią lobby.

Luksusowa skórzana oprawa

Może chcesz pokryć swoje skrzynki pocztowe wysokiej jakości skórą? Niezależnie od tego, czy muszą się dopasować do istniejących elementów, czy są częścią nowego, unikalnego designu lobby, nasze skrzynki pokryte skórą będą na ustach wszystkich!