Najszerszy wybór skrzynek pocztowych

Firma DAD oferuje mnóstwo kształtów i rozmiarów skrzynek pocztowych dla mieszkań, akademików, pomieszczeń pocztowych i biur. Oferujemy bezpłatne spotkania na miejscu i spotkania w celu ustalenia projektu i możemy zapewnić dwuwymiarowe rysunki oraz trójwymiarowe obrazy, by wzbogacić twoje portfolio projektów, przetarg lub ofertę.

Szeroki wybór wykończeń

Praca z architektami i projektantami wnętrz na całym świecie nauczyła nas, że nie musimy poprzestać na rozwiązaniach malowanych proszkowo. Możemy pomalować nasze produkty proszkowo w kolorach RAL z matowym, błyszczącym lub grafitowym wykończeniem. Możemy również zaoferować rozwiązania lustrzane, obłożone drewnem, owinięte skórą lub z nadrukiem w naszych seriach skrzynek pocztowych i bezpiecznych drzwi.

Opcje i akcesoria

Wiele z naszych produktów może zostać ulepszone dzięki akcesoriom i dodatkom, zaczynając od wyposażenia dla naszych bezpiecznych drzwi, a na grawerowaniu skrzynek pocztowych kończąc. Możemy również ulepszyć mechanizm zamka dzięki wyborowi odpowiedniego cylindra w wielu seriach produktów.

Profesjonalna obsługa

Grupa DAD oferuje swoje bogate umiejętności od spotkania na miejscu i omawiania projektu do jego instalacji. Oferujemy dwuwymiarowe rysunki i trójwymiarowe obrazy dla naszych produktów, a nasz wewnętrzny zespół sprzedaży i administracji pomoże ci od zapytania o produkt aż po wsparcie po sprzedaży.

Produkty wysokiej jakości produkowane w Europie

Ponad 140 lat doświadczenia i fabryki w Europie sprawiają, że grupa DAD może oferować całoroczne rozwiązania dla swoich klientów. Wykorzystywanie produktów wysokiej jakości, które mogą zostać poddane recyklingowi, we wszystkich naszych seriach produktów to klucz do naszego sukcesu. Innowacyjność napędza nasz rozwój jako głównego producenta produktów bezpieczeństwa, dzięki czemu bez przerwy opracowujemy i wypuszczamy na rynek nowoczesne rozwiązania.

Jako nowoczesny producent dbamy o środowisko. Z tego powodu nasze fabryki w 100% korzystają z energii odnawialnych i optymalizują proces wytwórczy tak, by produkować 0% Co2. Używamy wyłącznie farby proszkowej nadającej się do recyklingu i wciąż opracowujemy wyjątkowe techniki, w tym AAC (ograniczenie lutowania) jako metodę mocowania wyrobów metalowych dobrą zarówno dla produktu, jak i dla środowiska. Dbanie o środowisko i przeprowadzanie badań oznacza dla nas to samo.