Wspólne drzwi wejściowe

Główna / Wspólne drzwi wejściowe

Firma DAD łączy precyzyjną konstrukcję i innowacyjny styl, tworząc unikatowe podejście do projektu wejść.

Rozwiązania wejściowe na zamówienie

Wszystkie nasze drzwi wejściowe są robione na wymiar według podanych przez ciebie wymagań dotyczących wymiarów i projektu. Wspólne stalowe drzwi wejściowe mogą zostać pomalowane w kolory RAL, być w pełni oszklone lub wycięte laserowo, by stworzyć wyjątkowy design, grawer i nie tylko.

Nasze rozwiązania na miarę integrują systemy skrzynek pocztowych, drzwi wejściowych i akcesoriów, co daje pełną koncepcję, która działa w harmonii z architekturą i projektem wnętrz każdego budynku dla wielu mieszkańców, niezależnie od tego, czy mowa o prywatnej rezydencji, czy o własności komercyjnej.

Bezpieczeństwo i trwałość

Nieważne, jakie wyzwania wynikają z projektu budynku, i niezależnie od specjalnych wymagań firma DAD dostarcza ostateczne, bezpieczne i trwałe, a jednocześnie eleganckie i jednolite rozwiązania.

Panel kontroli dostępu Secured by Design

Nasze wspólne drzwi są standardowo wyposażone w panel kontroli dostępu Entrotec Secured by Design STS 202 Issue 1 BR2 tested & certified. Jeśli jednak specyfikacje projektu wymagają innego systemu kontroli dostępu, możemy go zintegrować z naszymi drzwiami.

Zintegrowane skrzynki pocztowe

Wszystkie modele skrzynek pocztowych z serii z panelem bocznym mogą zostać zintegrowane ze wspólnymi drzwiami, co tworzy holistyczne rozwiązanie wejściowe.

Meble do lobby

Każdy element rozwiązania wejścia firmy DAD jest dokładnie zaprojektowany i mistrzowsko wykończony. Wielu producentów wykorzystuje aluminium lub stopy, z kolei DAD wykorzystuje wytrzymałą i estetyczną stal ocynkowaną elektrycznie. Do produktu można dodać mnóstwo akcesoriów, w tym tablice informacyjne, ognioodporne kosze, gzymsy oświetleniowe, wyświetlacze i siedzenia, by stworzyć zintegrowane lobby spełniające nawet najwyżej postawione wymagania.

Potrzebujesz wyceny?

Wypełnij ten formularz, a nasz zespół wkrótce się z tobą skontaktuje, by dać ci pełną wycenę i pokazać wstępny szkic związany z projektem.