Bollo Lane

Główna / Portfolio projektów / Bollo Lane
Zabudowa mieszkalna

Opis projektu

Bollo Lane W4 to nowoczesny budynek w sercu zachodniego Londynu. Znajduje się kilka minut od stacji Chiswick Park i Acton. Został zaprojektowany przez PRP Architects. Mieści w sobie skrupulatnie zaprojektowane mieszkania, które maksymalizują światło dzienne i łączą nasze rozwiązania oszczędzające miejsce z miłością do przestrzeni społecznych.

Budynek Bollo Lane W4 jest wysoki na 13 pięter, więc to nic dziwnego, że widok z niego zapiera dech w piersiach – panorama rozciąga się aż do Waterloo i Canary Wharf. W środku znajduje się 112 domów, w tym 84 przecenionych mieszkań typu Pocket Home.

Parki, na przykład Gunnersbury Park i Chiswick Common, znajdują się o krok od drzwi wejściowych, oferując dostęp do zieleni bez konieczności dalekich wypraw.

Wszystkie domy są wyposażone w okna od podłogi do sufitu, a niektóre są dodatkowo wyposażone w tarasy lub balkony. Zdecydowanie najlepszym – i najbardziej społecznym – miejscem do napawania się unikalną atmosferą Londynu jest jeden z dwóch przestronnych, zielonych tarasów dachowych.

Budynek Bollo Lane W4 znajduje się w sąsiedztwie Chiswick Business Park i jest położony niedaleko Chiswick, osiedla będącego kwintesencją Londynu i oferującego kawiarnie oraz ekskluzywne restauracje.

Nasz klient poprosił o stworzenie przyszłościowego rozwiązania, które umożliwi mieszkańcom bezpieczny odbiór w lobby zakupów zrobionych w Internecie. Po konsultacji z architektami wpadliśmy na pomysł rozwiązania, które łączy szafki na paczki ze skrzynkami na listy. W Londynie znajduje się jedno z pierwszych takich rozwiązań.

Szczegóły projektu

Rodzaj projektu: Zabudowa mieszkalna
Rok: 2017
Lokalizacja: Ealing, Londyn
Produkt: MySmartBox