Deptford Landings

Główna / Portfolio projektów / Deptford Landings
Zabudowa mieszkalna

Opis projektu

Budynek Deptford Landings, wcześniej znany jako Timberyard, oferuje mieszkańcom, pracownikom i odwiedzającym prawdziwe poczucie przynależności. Daje możliwość odkrycia nowego sposobu na życie, pracę i rozrywkę w miejscu przepełnionym prawdziwą londyńską atmosferą i żywą historią.

Współczesne domy zostały zaprojektowane indywidualnie i ostrożnie, z myślą o współczesnych mieszkańcach. Oferują jasne, przestrzenne wnętrza, przyszłościowe rozwiązania wysokiej jakości i prywatną przestrzeń zewnętrzną dla każdego domu.

Co więcej, każde nowe mieszkanie to fuzja tradycji i przyszłości, która jednocześnie skupia się na zrównoważonym rozwoju i wydajnym użyciu energii.

Zostanie stworzony nowy, ekscytujący cel podróży pełen sklepów, restauracji i możliwości elastycznej pracy oraz rozwoju start-upów.

Zapewniliśmy pełną zewnętrzną wersję naszych inteligentnych szafek na paczki. Ich projekt jest prosty i efektywny oraz zawiera branding klienta. Wszyscy mieszkańcy mogą odbierać paczki w idealnym stanie dzięki rozwiązaniu odpornemu na pogodę.

Szczegóły projektu

Rodzaj projektu: Zabudowa mieszkalna
Rok: 2020
Lokalizacja: Greenwich, Londyn
Produkt: MySmartBox