Insignia

Główna / Portfolio projektów / Insignia
Zabudowa mieszkalna

Opis projektu

Insignia znajduje się w Old Trafford, światowej sławy miejskim centrum pełnym udogodnień i zielonych przestrzeni, które sprawiają, że ten obszar stał się pożądanym miejscem zamieszkania dla młodych rodzin, pracowników i studentów. Mieści się w łatwo dostępnej lokalizacji niedaleko usług Metrolink, centrum miasta Manchester, Media City i University Quarter.

Insignia jest w centrum planu Trafford Civic Quarter, który ma na celu transformację obszaru w jedno z najbardziej pożądanych osiedli łączących obiekty mieszkalne, komercyjne i rozrywkowe oraz światowej sławy instytucje sportowe. Plany zawierają „ścieżkę procesyjną” dla pieszych, która połączy stację Metrolink i stadion Manchester United, oraz „ścieżkę zdrowia” wzdłuż Talbot Road, która zawiera multimodalną trasę o powierzchni dzielonej przez różne pojazdy, pas dla rowerów oraz ścieżkę do biegania.

Zostaliśmy poproszeni o zapewnienie współcześnie wyglądającego rozwiązania z zakresu szafek na paczki dla młodych pracowników i ich rodzin. Idealna integracja z całkowicie nowym inteligentnym budynkiem Manchesteru.

Szczegóły projektu

Rodzaj projektu: Zabudowa mieszkalna
Rok: 2021
Lokalizacja: Old Trafford, Manchester
Model: 2030-1