The Residence

Główna / Portfolio projektów / The Residence
Luksusowa zabudowa mieszkalna w Nine Elms w Londynie
Luksusowa zabudowa mieszkalna

Opis projektu

The Residence w Nine Elms to luksusowy budynek mieszczący jedno-, dwu- i trzysypialniowe mieszkania w londyńskim South Bank, niedaleko New Covent Garden Market. Nowe domostwa będące częścią transformacji tego przemysłowego obszaru oferują wspaniałe widoki na Tamizę, bliskość placów, parków i przestrzeni publicznych.

Wszystkie mieszkania zostaną zaprojektowane w nowoczesny sposób i według wyjątkowych specyfikacji. Mieszkańcy będą mieli dostęp do siłowni, wewnętrznego kina, prywatnych pomieszczeń bankietowych, usług konsjerża oraz pięknej jednostki skrzynek pocztowych.

Zostaliśmy poproszeni przez Bellway Homes o zapewnienie skrzynek pocztowych, które spełnią wymagania projektowe architekta. Stworzyliśmy model na zamówienie, który jest dopasowany do ściany obitej skórą. Wszystko zostało wykończone efektem antycznego mosiądzu, który pasuje do innych elementów lobby. Wynik jest wręcz oszałamiający – The Residence posiada pomieszczenie pocztowe wysokiej jakości, które wyśmienicie dopełnia inne elementy projektu.

Szczegóły projektu

Rodzaj projektu: Luksusowa zabudowa mieszkalna
Rok: 2017
Lokalizacja: Nine Elms, Londyn
Produkt: Seria Standard
Model: 2030-1