Glazed

Oszklone

Ten system skrzynek pocztowych jest najbardziej pożądanym rozwiązaniem z dostawą z przodu i odbiorem z tyłu w drzwiach z bocznym panelem. Dzięki temu osoby niebędące mieszkańcami nie muszą wchodzić do budynku. Design jednoczęściowej przedniej płytki sprawia, że jednostka jest estetyczna i oferuje najnowsze zabezpieczenia przeciw wandalizmowi i wyławianiu poczty. Płyta jest wykonana na wymiar ze stali o grubości między 6 mm a 24 mm dla korpusów z pojedynczym lub podwójnym oszkleniem i może zostać dopasowana do dowolnej konfiguracji.

Seria panel boczny ze spadkiem

  • Dostawa z przodu – odbiór z tyłu
  • Przeszklona / panel boczny

Skrzynki pocztowe dostawa z przodu / odbiór z tyłu dla drzwi wejściowych

Ten system skrzynek pocztowych został zaprojektowany z myślą integracji z bocznym panelem komunalnych drzwi wejściowych. Pasują zarówno drzwi DAD, jak i inne modele. Jednoczęściowy projekt sprawia, że jednostka jest przyjemna dla oka i oferuje najnowsze zabezpieczenia przeciwko wandalizmowi. Wykonana na miarę płyta przednia może zostać wzmocniona izolującymi częściami, by ograniczyć utratę ciepła. Skrzynka może zawierać dodatkowe elementy, np. panel Dry Riser, alarm przeciwpożarowy, interkom i kamery. Zgodna z Secured by Design Homes 2019.

Seria panel boczny horyzontalny

  • Dostawa z przodu – odbiór z tyłu
  • Przeszklona / panel boczny

Skrzynki pocztowe dostawa z przodu / odbiór z tyłu dla drzwi wejściowych

Ten system skrzynek pocztowych został zaprojektowany z myślą integracji z bocznym panelem komunalnych drzwi wejściowych. Pasują zarówno drzwi DAD, jak i inne modele. Jednoczęściowy projekt sprawia, że jednostka jest przyjemna dla oka i oferuje najnowsze zabezpieczenia przeciwko wandalizmowi. Wykonana na miarę płyta przednia może zostać wzmocniona izolującymi częściami, by ograniczyć utratę ciepła. Skrzynka może zawierać dodatkowe elementy, np. panel Dry Riser, alarm przeciwpożarowy, interkom i kamery.